pregleda

Amanda Kvik Plavo je za sreću


Cena:
499 din
Stanje: Polovan bez oštećenja
Garancija: Ne
Isporuka: Pošta
Post Express
Lično preuzimanje
Plaćanje: Tekući račun (pre slanja)
Ostalo (pre slanja)
Pouzećem
Lično
Prodavac Pravno lice

Aleksandrijaknjizara (940)

PREMIUM član
Član je postao Premium jer:
- ima 100 jedinstvenih pozitivnih ocena od kupaca,
- tokom perioda od 6 meseci uplati minimum 20.000 dinara na svoj Limundo račun.

99,86% pozitivnih ocena

Pozitivne: 1262

Moj Dućan Moj Dućan

  Pošalji poruku

Svi predmeti člana


Kupindo zaštita

Amanda Kvik Plavo je za srećuMeki povezU ovoj očaravajućoj priči o misteriji i romansi, ljubavnici i privatni istražitelji – Lavinija Lejk i Tobajas Marč – nastavljaju svoj uzbudljivi odnos, slasnu mešavinu opasne profesije, uzavrelih strasti, a sada i – ubistva.Kao da smisao za posao i nos za nevolje nisu dovoljni da razlikuju Laviniju Lejk od drugih žena, ona je uz to i vešta hipnotizerka. Niko to ne zna bolje od Tobajasa Marča, kog je potpuno opčinila. Međutim, Lavinija je odustala od svojih moći u korist njihovog partnerstva, koje obezbeđuje „diskretnu privatnu istragu za ugledne članove društva“. Ali kada je Selest Hadson, supruga porodičnog prijatelja i kolege hipnotizera, pronađena ubijena, s kravatom oko svog lepog vrata, Lejk i Marč kreću u napetu potragu za ubicom. Brojni nemilosrdni i opasni likovi – u koje možda spada i ožalošćeni suprug – traže Selestinu neprocenjivo vrednu narukvicu, za koju se veruje da poseduje legendarne moći. Uskoro će se okomiti i na Tobajasa i Laviniju, dok ih istraga bude vodila od blistavih balskih dvorana uglednog društva do najmračnijih dubina ljudske psihe.2/26

Načini plaćanja i preuzimanja:

Knjige se mogu preuzeti lično ili se šalju poštom.
Troškove poštarine snosi kupac prema zvaničnom cenovniku PTT Srbije, osim gde je naglašena besplatna dostava.

POST EXPRES
1-3 kg 280 din
3-5 kg 350 din
5-10 kg 420 din

Preporučena tiskovina
0 - 100 gr 172 din
100 - 250 gr 190 din
250 - 500 gr 211 din
500 - 1000 gr 225 din
1000 - 2000 gr 264 din

Način isporuke:
1. Post expres službom pouzećem ili uz predhodnu uplatu na račun(u zavisnosti od dogovora) cena poštarine ostaje ista po cenovniku koji je naznačen, bez dodatnih provizija na prenos novca.
2. Knjige se šalju poštom / Preporučenom tiskovinom uz predhodnu uplatu na račun.

Knjige šaljemo ponedeljkom i četvrtkom nakon čega dobijate broj pošiljke za elektronsko praćenje preko poštanskog sajta.

Knjige ne šaljemo u inostranstvo.

-U slučaju bilo kakvog nesporazuma, moguć je svaki dogovor oko rešavanja istog.

Predmet: 79436729
Amanda Kvik Plavo je za srećuMeki povezU ovoj očaravajućoj priči o misteriji i romansi, ljubavnici i privatni istražitelji – Lavinija Lejk i Tobajas Marč – nastavljaju svoj uzbudljivi odnos, slasnu mešavinu opasne profesije, uzavrelih strasti, a sada i – ubistva.Kao da smisao za posao i nos za nevolje nisu dovoljni da razlikuju Laviniju Lejk od drugih žena, ona je uz to i vešta hipnotizerka. Niko to ne zna bolje od Tobajasa Marča, kog je potpuno opčinila. Međutim, Lavinija je odustala od svojih moći u korist njihovog partnerstva, koje obezbeđuje „diskretnu privatnu istragu za ugledne članove društva“. Ali kada je Selest Hadson, supruga porodičnog prijatelja i kolege hipnotizera, pronađena ubijena, s kravatom oko svog lepog vrata, Lejk i Marč kreću u napetu potragu za ubicom. Brojni nemilosrdni i opasni likovi – u koje možda spada i ožalošćeni suprug – traže Selestinu neprocenjivo vrednu narukvicu, za koju se veruje da poseduje legendarne moći. Uskoro će se okomiti i na Tobajasa i Laviniju, dok ih istraga bude vodila od blistavih balskih dvorana uglednog društva do najmračnijih dubina ljudske psihe.2/26 79436729 Amanda Kvik Plavo je za sreću

LimundoGrad koristi kolačiće u statističke i marketinške svrhe. Nastavkom korišćenja sajta smatramo da ste pristali na upotrebu kolačića. Više informacija.